SAMSUN 21 °C
En Düşük 13 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
AP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARNAP '' SİYASET YENİ BAŞLIYOR''

AP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARNAP '' SİYASET YENİ BAŞLIYOR''

18 Nisan 2017 14:39 SalıAdalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Karnap referandum sonuçları ile ilgili toplantı yaptı. Antalya il binasında yapılan toplantıda il ve ilçe yöneticileri bulundu.

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Karnap şunları söyledi:

''Değerli dava arkadaşlarım siyaset yeniden dizayn edilmiştir. Kartlar karışmış olup yeniden dağıtılacaktır. Biz de Adalet Partisi olarak kendimize yeni bir yol haritası çizerek yolumuza daha hırslı ve azimle devam etme kararlılığımızı göstermemiz gerekiyor. Türkiye genelinde teşkilatları tamamlamak ve yönetimdeki yerimizi almak için milletimiz ve ülkemizin geleceği için mücadeleye devam edeceğiz.

Bu yüzden asıl siyaset Adalet Partisi için yeni başlıyor bizler ailemizi ve partimizi güzel yerlere getirmek için sıkı kenetlenmiş olmalıyız.

Referandumda hileyle fesatlık çıkmış bir sonucun  ülkemize, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum ve şimdi mücadele zamanı gelecek Türkiye için birlik olma zamanı henüz kaybedilmiş bir şey yok. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilelebet payidar kalması için. Başka Türkiye yok. İnancıyla teskilatlanmaya  gereken özveriyi gösterelim. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Milletimiz için mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz.'' dedi.

 

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (835) defa okunmuştur.

ETİKETLER

AP

SAMSUN - HABERLERİ