SAMSUN 21 °C
En Düşük 13 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
Başkan Kar'ın Suyu Isındı...

Başkan Kar'ın Suyu Isındı...

06 Ekim 2014 19:38 PazartesiSamsunspor ile Adanaspor arasında oynanan ve 1-1 eşitlikle sonuçlanan maç bitiminde taraftar çıldırdı. Başkan Emin Kar’ı protesto eden taraftara Kar’ın küfürle karşılık verdiği iddia edilirken, protokol tribünün de oturanlar olayı şaşkınlıkla karşıladı.

TARAFTAR ÇILDIRDI

PTT !.Lig müsabakasında Samsunspor ile Adanaspor bugün 16′..00’da başlayan maç karşılıklı atılan gollerle 1-1 sonuçlandı. Yaklaşık 40 dakika boyunca 10 kişi oynayan rakibi karşısında etkisiz bir oyun sergileyen futbolculara tribünden büyük tepki geldi. Taraftarın tepkisinden Başkan Emin Kar’da nasibini alırken, protestoları içine sindiremeyen Kar’ın taraftara küfürle karşılık verdiği iddia edildi. Başkan Kar’ın sinirlerine hakim olamayarak yaptığı iddia edilen bu hareket protokol üyelerini de şaşırttı.

KÜFÜRDEN SABIKALI

Geçtiğimiz aylarda OMÜ’deki bordo mavi amfiler konusunda Facebook’taki kişisel hesabından kanıtlamazsanız O.Ç sunuz diyen Başkan Kar kendi taraftarına küfür eden Başkan olarak tarihe geçecek. Yaşanan bu olaya büyük bir tepki gösteren Samsunspor taraftarları Emin Kar’dan özür beklerken, tepkiler sosyal medya da çığ gibi büyümüştü..

FUAT KÖKTAŞ NEDEN GELDİ?

Samsunspor’un maçlarına gelmeyen AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş’ın da maça gelmesi dikkat çekti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın maça geldiği için Köktaş’ın da protokolde gözükmek adına geldiği ifade edilirken, sezon öncesi Emin Kar’a destek veren Köktaş’ın bu günlerde kulübe destek olmadığı ifade ediliyor.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (1414) defa okunmuştur.

ETİKETLER

emin kar

SAMSUN - HABERLERİ