SAMSUN 21 °C
En Düşük 13 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
İSTANBUL'UN GÖBEĞİNDE BONZAİ İÇTİ KENDİNDEN GEÇTİ

İSTANBUL'UN GÖBEĞİNDE BONZAİ İÇTİ KENDİNDEN GEÇTİ

07 Temmuz 2017 15:12 Cumaİstanbul'un en güzel semtlerinden birisi olan Etiler'de Ford bayi satıcıları cirit atıyor. Bonzai içen genç adam elinde çantasıyla yere düştü kendinden geçti.

Genel Yayın Yönetmenimiz Nihat Alparslan yanında gerçekleşen olaya müdahale etti. Alparslan şunları anlattı:                       

 Etiler civarında arabayı park edip yürürken birdenbire elinde çanta ile gelen 30  yaşlarındaki  genç adam yere doğru düşmeye başlayıp kendinden geçti.  Çantası bir yana elindeki telefon bir yana uçtu. Biz önce Sara hastalığı veya kalp krizi geçiriyor zannettik. Gözleri açık  sadece bize bakıyordu. Yoldan geçen bir bayan yaklaşıp ,doktor olduğunu söyledi. Elini kaldırdı ve  nabzına baktı şeker hastası mısın dedi onun cevabını dahi veremedi. Sadece etrafına bakınıyordu, 112’ye  acil haber verdik ve 10 dakika sonra acil ekibi geldi. Ekiplerden  bir tanesi yaklaştı ve şunu söyledi. ‘’ Biz bunu tanıyoruz Bonzai içmiş’’ dedi.

Kendinde olmayan adamın cebine elini soktu aramaya başladı.  Bir peçetenin içinde sarılmış küçük bir pakette bonzai olduğunu gördü  hemen yere atıp üstüne bastı. Bonzaiyi sigaraların arasına sarıp içiyorlar.  Bu bir değil iki değil devamlı bunu yapıyor dedi. Bunlar burada cadde üzerinde rahat rahat satılıyor bize bile teklif ediyorlar buradaki esnafa alın bunu içerseniz daha rahat çalışırsınız diyorlar. Kendine gelip ayağa kalkan bonzai işçisi ‘’Ben yavaş yavaş eve gitmeye çalışırım’’ dedi.  O arada bir ekip arabası geldi. Biz bunu tanıyoruz bırakın gitsin dediler ben de taksi parası vermeye çalıştım fakat  kendisine verme o parayla bonzai alır dediler. Adam elinde çanta yavaş yavaş yürümeye başladı. Biz de arkasından yazık yazık bu gençlere uyuşturucu verenlere lanet okuduk.                        

 

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (681) defa okunmuştur.

ETİKETLER

BONZAİ -

SAMSUN - HABERLERİ