SAMSUN 21 °C
En Düşük 13 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
ONEMORE'NİN İŞ ORTAKLARINA SÜPRİZİ

ONEMORE'NİN İŞ ORTAKLARINA SÜPRİZİ

17 Mayıs 2017 14:59 ÇarşambaOne More Antalya Lake Rıver Side Hotel’de yapılan iş ortakları toplantısı ilginç sahnelere ev sahipliği yaptı. İş ortaklarına Mercedes araç, bilgisayar ve çek armağan etti.

Dünyanın en büyük Network Marketing firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen OneMore International firması üç adet Mercedes-Benz CLA 180d AMG araçlarını ve hediye çeklerini, diz üstü bilgisayarları iş ortaklarına teslim etti. Antalya’da yapılan toplantıya 360 iş ortağı katıldı.

Hollanda ,Almanya ve Kuzey Kıbrıs’tan gelen katılımcılar toplantıya renk kattılar.

Deneme

Antalya (Fora Özel Haber)

One More Ceosu Mustafa Erdil ‘’Kurulduğu günden, bugüne verdiği tüm sözleri tek tek yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biz kazancımızı  iş ortaklarımızla paylaşım yapmanın zevkini  tadıyoruz. Çok çalışanla daha çok paylaşım yapmak istiyoruz. Bu anda bizlerle birlikte olan tüm arkadaşlarımızla bir kartopu gibi büyümeye devam edeceğiz. Lütfen hep beraber hayal kuralım. Okyanuslara açılmış gibi hayal kurun. İlk toplantımızı hatırlarsanız 30 kişi ile yapmıştık. Bugün ise 360 kişi ile buradayız. Bir daha ki kampımız belki de 3000 kişi olacak. Biz ürünlerimize güveniyoruz. Ne mutlu ki bizlere sağlık problemi olan insanlara destek olabiliyoruz. İş ortaklarımızı refaha kavuşturmayı har zaman ilke edindik. Antalya’da bulunan kampımıza katılan iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

Toplatıda  Sevcihan Saygılı Erdil (Yön.Kur.2 Başk) , Alper Volkan Karpuz(Operasyon Müd) ve Melih Reyhanoğlu konuşma yaptı.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (430) defa okunmuştur.

ETİKETLER

ONEMORE

SAMSUN - HABERLERİ